Červenec 2012

eat less. work harder

25. července 2012 v 11:45 | Mrs. Inspiration |  Jídelníčky
nemám v plánu se vypisovat z emocí, nebudu nikomu kazit den. jsem prostě osamělá, nic nejím a cvičím do úmoru.

vřera:

jídlo:
sn celozrnný rohlík, Pribiňák
ob -
v -

pití:
voda, frappé, ledový čaj Nestea

sport:
cyklistika (1h)


dnes:

jídlo:
sn čokoládový jogurt, kousek malinové rolády
ob -
v -

pití:
voda, zelený čaj, mátový čaj

sport:
jogging (1 h), plavání (1 h), dance aerobic (1 h) = 3 hodiny makání

dneska se zničím a budu se hooooooooodně divit, pokud se ta ručička váhy už konečně nepohne. už z toho začínám být nervózní Překvapený


oslava zdraví

23. července 2012 v 15:59 | Mrs. Inspiration |  healthy lifestyle
občas si přijdu jako Dr. Jekyll a Hyde. v rozpolcené osobnosti stahuju na jednu stranu ve velkém na netu fotky vyhublých anorektických ikon, mučím své tělo hladem a trestám se vědomím, že prostě nejsem dost dobrá.
ale jsou dny, kdy prostě chci být ta veselá holka, co často cvičí a papá mrkvičku. vím toho o zdravíém životním stylu hodně, bohužel mám trochu problém s převedením teorie do praxe. nedokážu se smířit s tím, že budu pomaličku ale přece ubývat na váze. když nevidím okamžitý efekt, deprimuje mě to.

přece však se s vámi ráda podělím v této nové rubrice se vším zajímavým, na co narazím třeba na internetu ale i z vlastních zkušenností Mrkající


<3 odměny za hubnutí <3

23. července 2012 v 14:14 | Mrs. Inspiration |  me
tohle už sem chci dát dlouho. vidím to reálně a už se na to všechno těším:

75 kg p-shine nehty
74 kg pěna do koupele
72 kg sluchátka do mobilu
70 kg zelené šaty z Orsaye + náušnice
68 kg tepláky na hip-hop
67 kg kulma
65 kg nové spodní prádlo

!!!WARNING!!! pokud do konce léta nezhubnu aspoň na 70 kg, půjdu na bezbolestnou liposukci!!!


Farma

23. července 2012 v 14:00 | Mrs. Inspiration |  culture
díváte se na to někdo? mě to úplně chytlo. přijde mi to jako po hoooooooodně dlouhé době nějaká pořádná reality show, kde ty lidi opravdu něco dělají a neválí se jenom u bazénku jak v Hotelu Paradise. a ten Jirka.. mmmmmm.... sexy Smějící seH.E.A.T.

23. července 2012 v 13:34 | Mrs. Inspiration |  sport
H.E.A.T. PROGRAM® je skupinové cvičení na speciálním mechanickém páse Maxerrunner pod vedením instruktora za doprovodu motivující hudby. H.E.A.T. PROGRAM® představuje zcela bezpečné aerobní cvičení, díky němuž dosahuje jedinec svého osobního cíle. Tento program je vhodný k redukci hmotnosti, zpevnění svalstva, zlepšení tělesné kondice a všeobecné vytrvalosti. H.E.A.T. PROGRAM® je určený pro všechny věkové kategorie a umožňuje spálit v průměru 500 až 800 kilokalorií za 1 lekci.

je to fakt boží a třeba pro lidi, co nejsou moc nadaní na taneční hodiny a zapamatovávání si sestav fakt pecka!!! navíc se tam spálí nehorázné množství kalorií, vždycky se zpotíte a váhový úbytek na sebe nenechá dlouho čekat. skvěle se nmi chodí na hip-hopový skladby, který mají BPM tak akorát. a když si najdete lektora, který vám sedne, tak máte vyhráno ;)


smoothies

23. července 2012 v 13:12 | Mrs. Inspiration |  recepty

Co je Smoothies?

Smoothie je chlazený nápoj namíchaný z čerstvého ovoce nebo zeleniny. Mimo toho se do smoothies nápojů přidává třeba cukr, drcený led, jogurt, mražené ovoce nebo také med. Tyto nápoje mohou také obsahovat kousky čokolády, oříšků, ovesných vloček atd..

Některé smoothies nápoje mají konzistenci mléčného koktejlu tedy jsou hustější než džusy. Jiné jsou 100% připraveny z čerstvého ovoce či zeleniny. Oproti džusům jsou tvořeny z rozmixované ovocné nebo zeleninové dřeně a neobsahují téměř vodu. Od mléčných koktejlů se liší tím, že obvykle neobsahují zmrzlinu, ale mohou obsahovat mléko.
Ovoce a zelenina je velmi prospěšná pro správnou životosprávu a pro naše zdraví, může být ale obtížné najít si během dne chvilku pro konzumaci doporučeného množství. Právě v tomto nám mohou tyto smoothies nápoje pomoci. Jsou zdravější než džusy, obsahují totiž větší podíl vitamínů, minerálu a antioxidantů, více vlákniny a jsou čistě přírodní bez konzervantů, barviv a chemických konzervantů. Nejlepší na tom je, že si tyto výborné a zdravé smoothies koktejly můžeme připravit doma dle vlastní chuti, pomocí mixéru nebo odšťavňovače.drunkorexie... abych to náhodou neměla já

23. července 2012 v 13:00 | Mrs. Inspiration |  o ppp
to by poslední dobou mohlo znít jako moje diagnóza:

Drunkorexie

Drunkorexie bývá spojena s popíjením alkoholu. Tato porucha byla vypozorována u amerických školaček bydlících na internátu. Mladé dívky dobře vědí, že alkoholické nápoje obsahují kalorie, a proto se celodenním půstem zcela nesmyslně snaží připravit tělo na večerní párty, kdy si mohou bez výčitek dopřát alkohol. Podobné počínání může skončit naprosto rozvráceným organismem. Tak jako je charakteristické záchvatovité přejídaní a následné zvracení pro bulimii, pro drunkorexii je typické naplňovat žaludek místo jídlem vodou, mnohdy v ní jsou přimíchána i projímadla. Drunkorexie tak kombinuje jak prvky anorexie, kdy se nemocný záměrně vyhýbá jídlu, tak prvky bulimie, při níž nemocný mnohdy sahá po projímadlech a diureticích.


PLL - Ashley Benson

23. července 2012 v 12:34 | Mrs. Inspiration |  Thinspiration
konečně. moje nejmilejší hanna. zdánlivě nafoukaná a bezcitně zamilovaná jenom do svých hadrů. ale strašně mi připomíná mě samotnou. nosí masku, aby ji lidé nezraňovali Mrkající

zklamaná, naštvaná a smutná

23. července 2012 v 11:46 | Mrs. Inspiration |  Jídelníčky
nechápu to. sms v sobotu večer: už se moc těším na pondělí. přijď za mnou v 10.
sms včera v poledne: ahoj, přemýšlel jsem a rozhodl jsem se, že bude pro mě lepší nemít s tebou milenecký nebo jiný poměr, protože nic takového nechci. Je mi líto, že jsem si to neuvědomil dřív. v pondělí prosím nechoď. promiň

hey ty vole já už na to nemám sílu. pořád se tvářit, že mi nic není, že mi nevadí jak se spolu na ulici vodí kluci s holkama za ručičky. já tohle kurva ale nechtěla!!! nechci vztah, na to nemám ani pomyšlení ale představa pravidelného nezávislého sexu s dost pěkným a chytrým klukem byla víc než parádní. tak ať mi někdo řekne, proč to nechce. ještě jsem mu psala, přemlouvala ho za což se teď cítím jako největší vtěrka. asi už hanbou nevylezu nikdy z baráku.
nedokážu nic sníst. už 4tý den jenom kouřím jedno cigáro za druhým, asi padám do anorexie. nevadí mi to. pokud to má být jediný způsob jak na sebe upozornit je mi to jedno...
už se nedokážu ani bavit s rodiči. nedokážu se usmívat a tvářit se, jak jsem nejvíc v pohodě, když se cítím nejvíc v píči. jusem docela hezká. mám velký prsa, rezavý vlasy a sex mě hrozně baví. ať už se mnou =proboha svět přestane vyjebávat. ještě že mám svoji nej nej nej kámošku. s ní můžu mluvit úplně o všem. dokonce jsem se jí svěřila, že občas kradu, což neví absolutně nikdo v mým životě.přijde mi to jako skvělá forma adrenalinu. získat něco podvodem a na ostatní se tvářit, že jsem pořád ta hodná holčička. no už zase brečím, jsem nasraná že je venku pěkně, když se cítím tak down.
zmizím všem těm čurákům před očima a už se nevrátím...

dneska jdu na cvičení:
HEAT (1 h)
TOTAL BODY FIT (1,5)

a zítra zase do práce. přemýšlím, že bych se dobrovolně přihlásila k hospitalizaci na psychiatrické léčebně. ale s čím by mě tam doprdele vzali? s bulimíí, když nic nežeru??? Překvapený


i love my sex

21. července 2012 v 22:09 | Mrs. Inspiration |  me
inu... můj život mě nepřestává překvapovat. včerejší/dnešní party... naj naj naj!!! nejdřív úlet s nehorázným chcípákem a potom když se notně pod vlivem vrátím do klubu potkám tam bývalýho spolužáka a jednoho z dobrých přátel mýho bejvalýho. ptala jsem se ho, proč tam není s jeho přítelkyní (taky dobrá kámoška mýho bejvalýho) a on že už spolu 2 týdny nejsou. objala jsem ho, protože mi ho bylo líto. pak jsem ho ještě chvilku utěšovala a zničehonic mu dala pusu na tvář (snad ze solidarity... i když já už svým zkaženým pudům nevládnu Smějící se), ho to asi inspirovalo a potom si přitáhl má ústa a zahrnul mě salvou krásných polibků, takových při kterých nemůžete myslet, dýchat a celé vaše tělo křičí ON ON ON!!!
bože. odvedl si mě k sobě domů a tam jsme si užili krásnou ale snad i víc než krásnou noc. jeho úsměv, to jak mě chválil, jak mu krásně kouřím, pořád se sápal na moje prsa, sahal mi do klína, hladil mě... a když došlo na věc. můj bývalý si k němu nemůže ani čuchnout. tak sponntáně se poddával svým touhám a dělal mě šťastnou. jeho úsměv, takový nevinný, krásně zvrhlý a péro... mmmmmm
domluvili jsme se, že budeme milenci. tohle je přesně to, co potřeboval v sexu. tohle je přesně to, co jsem potřebovala v sexu.
a v pondělí jdu k němu. užijeme si to. moc

a další výhoda? už 2 dny jsem nic nejedla, přežívám na kávě a zatím je mi čím dál líp a líp. zmizím těm čurákům před očima a budu si užívat nekonečný prázdninový sex


není čas dělat chyby zkoušet to pořád znova a znova...

19. července 2012 v 22:07 | Mrs. Inspiration |  me
NENÍ ČAS!!! půlka července pryč a mnohé z nás pořád ještě oddalují ten slastný den, kdy propadneme honu po sexy postavě. zmrzlina, chipsy, čokoláda... ne ne ne. ale potom stejně neodoláš.
stejně jako já.
tak si dej holka, dej si. ale potom to zase rychle vyplivni. slastný okamžik na špičce jazyku stačí.
je to celej pojebanej život. snažíme se zalíbit lidem, co o nás nestojí. tyhlety namachrovaný kluky, který nikdy nemůžeme mít na dlouho. luxus je jedna noc. stojí nám to za to?
jsme vypatlaný pipinky bez schopnosti být sama sebou?
je to život. chceme si užívat. chceme se cítit dobře. budu se cítit výborně až budu každý lehčí a lehčí a na diskotékách se vykousnu s těma úžasnýma klukama. je to naivní fáze ale nezbytná mého vývoje. teď je pro mě modlou života vzhled, úspěch, ambice a SEX. jdu si za tím. jdete se mnou?

...

jeb jim na to. máš svoj štyl. využij imaginaci. každý večer v posteli, před jídlem, ráno než otevřeš oči...
stojíš na středu parketu, hudba si jede ve svým nekonečným tempu. pohazuješ vlasy a občas odhalíš svoje parádní plochý bříško, zavrtíš pevným zadečkem. blížíte se k sobě, oční kontakt 1 2 3 vteřiny.... chce tě. jenom dnes. nic víc.

blik.

jedeš za ním do prahy. jednorázová domluvená schůzka. procházíte si noční město. pak si tě odvede na byt. rožne tlumenou lampu. položí si tě na postel a ty roztékáš v klíně. přitiskne se k tobě. roste z tebe. hezky si spolu zašukáte.

je to jenom otázka myšlenky a činu...

go for it Mrkající


zítra jdu pařit. nezůstanu nikomu nic dlužná Úžasný

aqua aerobic

18. července 2012 v 12:34 | Mrs. Inspiration |  sport
docela dost okrajová záležitost a myslím, že to málokdo zná. ale pokud vám prozradím, že tenhle sport perfektně zacvičí s vaší celulitidou, vyblbnete se a ještě u toho budete mít doslova povznášející pocit možná taky zapátráte ve svém okolí.
je to rozhodně 100krát jednodušší než klasický aerobic a nejsou tam žádné sestavy. používají se různé pěnové pomůcky. nejdřív se pěkně zahřejete skákacími cviky a kolečky kolem bazénu, ale s obrovskou výhodou, že se nezatěžují klouby.
a pak přichází na řadu různé balanční cviky, při kterých zapojíte svaly středu těla tzv. core.
je to fakt zábava, tak to třeba někdy vyzkoušejte MrkajícíPLL - Lucy Hale

18. července 2012 v 12:15 | Mrs. Inspiration |  Thinspiration
po hoooooooooodně dlouhé době zase nějaká ta VIP inspirace. pokračujeme s představitelkami hlavních rolí v seriálu Pretty Little Liars. tentokrát kouzelná a extraordinérní Aria

LucyHalePhotos! - lucy-hale PhotoLucy Hale - lucy-hale PhotoLucy Hale - lucy-hale PhotoLucy Hale - lucy-hale PhotoLucy Hale - lucy-hale PhotoLucy Hale - lucy-hale PhotoLucy Hale - lucy-hale Photolucy hale; - lucy-hale PhotoMy Edit (credit) - lucy-hale PhotoIan/Lucy..♥ - lucy-hale PhotoLucy <33 - lucy-hale PhotoLucy <33 - lucy-hale PhotoLucy <33 - lucy-hale PhotoLucy <33 - lucy-hale PhotoLucy <33 - lucy-hale PhotoLucy <33 - lucy-hale PhotoLucyPhotos! - lucy-hale PhotoLucyPhotos! - lucy-hale PhotoLucyPhotos! - lucy-hale PhotoLucyHalePhotos! - lucy-hale PhotoLucyHalePhotos! - lucy-hale PhotoLucyHalePhotos! - lucy-hale PhotoLucyHalePhotos! - lucy-hale PhotoLucyHalePhotos! - lucy-hale PhotoLucyHalePhotos! - lucy-hale Photo

17.7.2o12

18. července 2012 v 11:44 | Mrs. Inspiration |  Jídelníčky
včera jsem to večer krapet posrala s tím sladkým, ale není to žádná tragédie

jídlo:
sn sójové mléko, cornflakes, hrozny
ob zeleninový salát s mozarellou
sv nanuk
v houbová polévka, cereální rohlík + balíček kokosových kuliček v mléčné čokoládě Šlápnul vedle

pití:
voda, nápoj z mladého ječmene

sport:
BODYFORM (moje lekce)


tak to ke včerejšku. dostala jsem hned 2 důležité zprávy. první od vietnamce (asi mu tady začnu říkat jeho pravým jménem - David, protože tohle mi přijde docela diskriminující), že je mu líto, že jsem mu neřekla dřív,co k němu cítím. což znamená, že mu tenhle zájem z mé strany asi není nepříjemnej, ne? Usmívající se
no a potom z ničeho nic sms od bývalýho: Strašně mě to všechno mrzí, chci abys to věděla.
No tak to je gól. ve fázi, kdy už na něj přes den dokážu třeba i nemyslet a našla jsem si jinej objekt zájmu se zase začne nasírat do mýho života. poslala jsem ho slušně do prdele a ať už mi laskavě nepíše. sbohem.


eleanor mcevoy - sophie

17. července 2012 v 11:01 | Mrs. Inspiration |  o ppp
to be like all the other girls... living in an ordinary world...
this is it. nedokážu si představit svůj život bez svýho denního přemýšlení o své váze, o tom, co jsem snědla, jím, budu jíst... jak budu cvičit, kolik hodin týdně, který cvičení přesně.

není to zdravá závislost. pohybujeme se na tenkém ledu. Rozpačitý

16.7.2012

17. července 2012 v 10:25 | Mrs. Inspiration |  Jídelníčky
mám takový velmi příjemný pocit. už nepřibírám. váha se mi prozatím ustálila za což jsem i tak velmi vděčná. a taky zadek mám na omak menší Smějící se
počasí pořád stojí za houby ale po tom sobotním sexu vidím všechno tak nějak víc s nadhledem. včera den na brigádě. teď mám vzácně 2 dny volno, tak si budu užívat cvíčo a kámošky. těším se moooooooooooc.

včerejší jídelák:

jídlo:
sn ovesné sušenky, ovocný jogurt
sv vanilková zmrzlina
ob cereální rohlík, Lučina
sv frappé
v vanička cherry rajčat

pití:
voda, zelený čaj, Nestea

sport:
cyklistika 1h

joooooo... a taky za mnou včera přišel ten kluk z brigády a pomáhal mi schovat věci. říkal mi krásná vílo (moje ego stouplo do nepoznaných výšin Úžasný) a jak se pro něco shíbal tak mu trochu vylezly boxerky. já se tak vzrušila. nejradši bych si ho k sobě přitáhla a rozdala si to s ním ve stánku na krabicích s těstem S vyplazeným jazykemtohle není právě lichotivé, tak si to zapišme za uši, že se tomu nebudeme podobat ani z dálky Mrkající

party hard... no ty vole

16. července 2012 v 7:30 | Mrs. Inspiration |  me
hoooooodněě dlouhou dobu jsem byla v očích všech za tu slušnou holčičku, co se schovává do nekonečných realit knižních titulů. byla jsem tak správná a naprogramovaná. teď se chovám jako profesionální BITCH S vyplazeným jazykem
kámoška mi řekla, že na porozchodovou depresi nejlépe zabírá zapomínací sex. já už nějaký ty nabídky měla, ale nikdy to nebylo něco, co by mě extra vzrušovalo.
v sobotu jsem byla na brigádě a těsně před koncem směny přijel šéf a nejvíc mě sjel, jaký že mám prý bordel ve stánku a jestli jsem prý příliš velký intoš na to, abych tam dělala. kecy největšího kalibru. to jsem fakt potřebovala. sebevědomí v piči a ještě nejsem ani dost dobrá pro práci. tak jsem nasedla na taxík a jela se uklidnit do baru s kámoškou. jedna vodka, druhá, třetí. asi milion cigaret (pořád nevím, jak definovat svůj vztah s těmito drogami Smějící se). přišli nějací mladí kluci. mmmmm... tak jsem si bez okolků přisedla. nijak jim to nevadilo. ten naproti mě mi byl docela sympatickej, připomínal mi jednoho mýho kámoše. zatáhla jsem ho ven a tam jsme se vykousli.
pak si mě odvezl do domů a tam jsme si dali solidní sex se všim všudy. dokonce jsem se udělala. asi mi to už hodně chybělo. chválil mě, jak parádně mu ho kouřím a že mám krásný velký prsa. byl úplně hotovej.
ráno jsem diskrétně nasedla na vlak a šla jsem si domů jako poslušná tátova holčička léčit bolehlav. bylo mi to jedno. užila jsem si a jede se dál. moc se mi to líbilo a nebráním se dalším zážitkům podobnýho ražení.
člověk, kterýho miluju je stejně 10 000 km ode mě. psala jsem mu, že k němu cítím něco víc a on, že bude zatím asi lepší zůstat kamarády, když nás dělí taková vzdálenost.
ale slovo ZATÍM zavání nadějí. nevyfuckoval mě Usmívající se


we must handle these situations

14. července 2012 v 13:13 | Mrs. Inspiration |  me
prázdnej byt. prázdná duše. prázdná hlava.
teď je to tvoje volba.

situation n.1:
zapneš pc a nějakou dobu sjíždíš pindy nepodstatných lidí, kterým tajně závidíš, jejich fotky z dovolených, s přáteli a pročítáš stále stejné komentáře,jak jim to sluší (v duchu se užíráš závistí). zatímco tvůj profil zeje prázdnotou. skuteční přátelé neexistujou S vyplazeným jazykem po nějaké době uznáš, že už toho bezcílného bloumání bylo dost, tak se vydáš na procházku do kuchyně. tam si vezmeš gumový medvídek, tam hrábneš a nabereš si plnou pěstičku cereálií. zapečeš si 2 housky s hermelínem a během čekáni zaháníš nudu čokoládovýma bonbonama. to už se ti ohřály housky a ty je zhltneš bez mrknutí oka. ještě to zapiješ nějakým kalorickým džusem. připadáš si jak míša kulička, tak se raději zodpovědně odkutálíš do postele. spíš několik hodin. probudíš se a už je to tady. výčitky svědomí. slzy za posraný nespravedlivý život. nikomu na tobě nezáleží a ten koho chceš, není dostatečně k mání. z té deprese jdeš na druhý kolo cesty po kuchyňských kalorických spížích. tomuto se říká opakované krizové situace a já je dneska zjebala do jednoho. aaaaaaaaaaáaaaargh

situation n.2:
probudíš se. není žádný pořádný podnět pro radost. a tak odevzdáš své pocity do prázdnoty. nezáleží na nich. dnes ne. jsi stroj. musíš jednat správně. pořádně pít, nachystat si extrémně zdravou snídani a co nejdřív vyrazit nejlépe běhat nebo na bazén. potom napíšeš přátelům (kterým na tobě doopravdy nezáleží) a půjdete plkat do kavárny. před nima se nepřejíš. večer to chce ještě nějaké to cvičení ve fitku a potom hned šupej spát. zapomeň na svět okolo. jednoho dne se probudíš krásná a on se ti vrátí. políbíš ho a budeš na sebe právoplatně pyšná.

je to zoufalý. jsem to já.


in love <3

13. července 2012 v 20:42 | Mrs. Inspiration |  me
povznášející lehkost...
ráno 7:00. Fb: on: chybíš mi tady
já: ty mě taky
on: teď je tady tak krásně (Vietnam), procházím se v písku a bylo by mi tady tak hezky, kdybych nebyl sám
já: nedokážu to, otevřít se někomu novýmu. změnila jsem se nebo taky ne, ale nedokážu být tou holkou, kterou jsem byla předtím. hraju si na drsňačku, které je všechno jedno. ale uvnitř mě je to jenom horší a horší. s tebou můžu být sama seb ou, smát se, tancovat, kecat anglicky Smějící se chtěla bych teleport
on: a kdy si na to přišla, že je ti se mnou nejlíp?
já: sama nevím, všechno jde do sraček a ty mi zůstáváš jako sluníčko na cestě
on:
 • ty jo, nevim co na to rict
 • mas pravdu
 • mel jsem jit do Brna
 • bylo by to mnohem bliz
 • to bych byl v Olomouci kazdy tyden ( moje srdce zaplesalo jak nikdá Usmívající se)
  já: neboj, to vyřešíme. už musím jít, mrzí mě to Plačící
  on: mám tě rád Líbající

  mám takovej pocit, že to měl být celou dobu on a mistr brečím kvůli němu každou noc byl špatná volba. jo... milovali jsme se, že to víc ani nešlo. ale on mě vysál a odhodil mě a tenhle můj milovanej Vietnamec si všiml, když jsem byla ve sračkách. nikdo nevěděl, že denně zvracím a on za mnou přišel sám od sebe a ptal se mě, proč jsem tak smutná. že je to na mě vidět a dal mi tolik síly. ten jeho úsměv... bože... já ho asi to... miluju Překvapený

lepší žádnej kluk než špatnej kluk

11. července 2012 v 16:45 | Mrs. Inspiration |  me
už mám všech kluků pokrk S vyplazeným jazykem ok... uznávám že jsem vybíravá až je to nepěkný, ale když o mě má náhodou někdo zájem tak to fakt stojí za to. buď jsou škaredý, nebo neperspektivní (max. maturita) nebo podlízají.
já chci kluka, u kterýho budu mít pocit, že jsem si to rande s ním něčím zasloužila a ne že jsem ta hodně podřadná a zoufalá možnost Šlápnul vedle
nevěřím na pokusy o lásku, láska buď je nebo není. a ta moje, co špatně dopadla byla fest silná a pochybuju, že se z toho v dohledné době dostanu. a kdybych už měla zapomenout, mělo by to být s někým DOKONALÝM. plně kompetentním nahradit HO. tmavovlasej, chytrej, milej, jenom pro mě. hmmmmmm... tak s tímhle tělem na to můžu zapomenout. naštěstí už jsem dneska začala letošní sérii joggingů a budu na sobě tak makat, že se z toho všichni po..... Smějící se
jsem extrémista. normálně existovat nedokážu. tečka.