Říjen 2012

ordinary day in ordinary life of one ordinary girl ;)

31. října 2012 v 21:34 | Mrs. Inspiration |  Jídelníčky
takhle si představuju že žijí normální lidé. co mají normální stravovací návyky, nepřejídají se ale zároveň se příliš netrápí šílenými dietami. prostě klasický den. zubař, škola, seriál, cvičení a večer zase seriál Smějící se žiju si tak nějak sama se sebou a chci být zdravá. už ne přehnaně štíhlá ale normálně zdravá, sportovně založená holka, co má všech 5 pohromadě Úžasný

jídlo:
sn tmavá houska s Lučinou, 2 plátky sýru light 20%, rajče
ob vývar, dukátové buchtičky s krémem
sv Margotka, 1/4 Maxi balení chipsů, čokoládový jogurt (já vím, že je toho asi hodně, ale prostě jsem měla chuť, tak jsem si dala a kupodivu to neskončilo katastrofálně. tleskám si Mrkající)
v ledový salát s rajčetem, sýrem, hrozny a tuňákem

pití:
zelený čaj, voda, čaj - svařák (mňáááááááááááám Líbající)

sport:
dance aerobic plus step aerobic s posilováním (2 h)

no a po večeři jsem si dala zase meditaci. je to parádní. skvěle se uklidním a už vůbec nemám potřebu řešit stres a napětí jídlem. tady to máte pro inspiraci Usmívající se


sen

31. října 2012 v 9:00 | Mrs. Inspiration |  me
zdál se mi sen dost děsivý a to právě svojí reálností. byla jsem s kamarádkou v nemocnici a ona nás dotáhla na oddělení psychiatrie. byla tam taková sympatická doktorka. šly jsme tam kvůli přejídání. já už na to doktorku mám, ale říkala jsem si, že za cizí náhled na věc nic nedám.
vyplnila jsem vstupní dotazník, kde jsem na všechny otázky ohledne binge-eating disorder odpověděla kladně. to moje kámoška toho měla sakramentsky míň. ta doktorka se na to podívala, přeměřila si mě metrem a pak mi oznámila:
,,pro váš případ bych viděla jasné řešení. musíte okamžitě nastoupit na ambulantní léčbu (psychiatrie). už jste ve fázi, kdy si nedokážete sama pomoct."
ta sestra jí dala jenom za pravdu.
a já tam seděla jako zmoklá slepice a v hlavě se mi honilo: jak to povím rodičům, co na to řeknou ve škole, budu se moct hlásit tenhle rok na výšku, dozví se to v registračním formuláři, až se budu hlásit na jakékoli pracovní místo???"
ale byla by to zároveň obrovská úleva. nemuset už se stresovat dodržováním plánu, jehož porušení mě vždycky vydeptá. vyřešili by to za mě.
ach jo... v konečném důsledku to ale chci ne musím!!! zvládnout sama. a já chci. chci být začleněna do procesu socializace jako normální člověk. ne že bych měla předsudky proti psychiatrii a naopak už mě stokrát napadlo, že bych si prostě sbalila kufry a šla jim říct, že to nezvládám. mám takovou naději, že když budu dodržovat disciplinovaně ty svoje zápisy a harmonogramy dne, že bych to snad zvládnout mohla. je to neutěšený život, já vím. ale nejsem na to sama, mám vás zlatíčka Líbající


Gaudeamus

30. října 2012 v 22:08 | Mrs. Inspiration |  Jídelníčky
tak dneska jsem vyrazila do milovaného Brna na veletrh vysokých škol. nejdřív jsem si nebyla užitečností tohoto činu úplně jistá, ale asi jo... asi vím, co chci. rozhodně se chci dostat na psychologii. šla jsem se podívat na filozofickou fakultu a fakultu sociálních studií. pro mě by bylo určitě výhodnější se dostat na fildu, protože se chci uplatnit jako klinický psycholog. FSS se specializuje spíš na reklamu, firmy, ... ale zároveň je super, kolik má kombinací s jinými obory. např žurnalistika a média, což by mě určitě bavilo. ale samotnou žurnalistikou bych se živit nechtěla. takže se asi budu hlásit na psychologii na fildu - olomouc, ostrava, brno a na FSS do brna na psychologii a psychologie v kombinaci s tou žurnalistikou. ale stále tu zůstává možnost studia v zahraničí či nějakého záchranného předmětu. to by pro mě představovaly asi jazyky aj plus šj na fildě nebo jít studovat do skotska či dánska, kde je to bezplatné. no byla by to životní výzva jak prase. ještě to promyslím...
jinak jsem dneska byla nějaká unavená asi i z otcových keců. ale jídelníček zvládám a cítím se ohledně toho celkem fajn. po večeři jsem si dala tu níže zmíněnou hypnózu a bylo to bezvadný. představila jsem si vlastně celý proces přejezení, co bych si dala a jak bych se potom cítila a najednou už jsem neměla tu velkou vnitřní potřebu. chci se těmhle relaxačním technikám věnovat víc. a jelikož na jógu teď začalo chodit hodně lidí, tudíž tam pro mě není volné místo, začnu chodit nejspíše v úterky do buddhistického centra na meditaci. to bude taková pohodička. třeba se konečně zklidním a přestanu bojovat sama se sebou Mrkající

jídlo:
sn jablečný koláč, meruňkový jogurt
ob menü ve vegetariánské restauraci
sv banán
v zapečené těstoviny se špenátem a mletým masem

pití:
zelený čaj, voda, café latté, ovocný čaj

sport:
domovní úklid plus chození po Brně plus kliky Smějící se

přeji vám krásnou dobrou noc, zlatíčka Líbající


síla meditace a hypnózy

29. října 2012 v 22:51 | Mrs. Inspiration |  healthy lifestyle
jak se cítíte ve chvílích, kdy dochází ke zvratu, kdy se přejíte. už tomu nedokážete vzdorovat. je to jeden obrovský stres. nahromadění touhy po ukojení slasti a zároveň rozpor se superegem, které vám logicky zakazuje se tomu podřídit. snažíme se vyhovět normě a zároveň jsme jenom omylní lidé.
vykoupením z těchto stavů pro vás může být právě meditace. pokud je vaším osudem se přejíst, tak to snad počká.
pro mě je například nejkritičtější chvíle, kdy přijdu po náročném dni domů a najednou už tu nejsou žádné povinnosti a já jsem tak zvláštně volná a najednou nevím, jak to využít. a bohužel jsem si našla jako zdroj relaxace jídlo. to ale rozhodně není správné. večeře by měla být lehká a relaxovat se dá přeci tolika jinými způsoby: kreslení, zpívání, čtení,...
lepší jsou ovšem činnosti, které zaměstnají mozek i ruce. abychom celkově zklidnili mysl, kdy víme, že se dostáváme do kritického stavu, můžeme využít sílu meditace a hypnózy. je tolik odkazů na youtube, stačí jenom trošku zapátrat. zkuste třeba tohle:


stačí když tomu dáte 10 minut po příchodu domů. je to neškodná preventivní rutina. a neříkejte, že je vám toho času líto. vždyť víte, kolik času trvá, když se přejíte... Mrkající

http://www.overcome-binge-eating.com/

28. října 2012 v 22:22 | Mrs. Inspiration |  o ppp
perfektní web, ještě ho nemám celý projitý, ale můžete se tam zaregistrovat a pošlou vám rady, jak se zbavit tohoto nepříjemného problému na mail. dále tu máte meditační nahrávky, které vám mají pomoct zbavit se napětí, z kterého mnohdy přejídání pramení, uděláte si test, jak jste na tom s přejídáním a také rady na nový způsob myšlení - pozitivní neovládaný jídlem Mrkající
rozhodně to zkuste Úžasný

nevím, jak jste na tom s angličtinou, kdyžtak bych vám mohla ty základní myšlenky přeložit Usmívající se

TAK A DOST!!!

28. října 2012 v 17:10 | Mrs. Inspiration |  o ppp
protože tohle nikam nevede. protože sice se možná podvědomě vzpínám normalitě ale takhle už to dál nejde. protože jenom takhle můžu zhubnout, i když by to neměl být můj primární cíl. protože tohle by neměl být můj životní úděl, i když se mi ta představa někdy strašně líbí.

představuju vám svoji bibli:
tohle si za domácí úkol všechny přečtěte. je to nejlepší publikace svého druhu.

protože chci být good girl, co žije čistý život.

!UDĚLÁM VŠECHNO PRO TO, ABYCH JEDLA PRAVIDELNĚ PĚTKRÁT DENNĚ - TZN SNÍDANĚ, SVAČINAÉ, OBĚD, SVAČINA, VEČEŘE!!!
!!!NEBUDU SI VYMÝŠLET NESMYSLY TYPU - PO 5. HODINĚ VEČER NEJÍM NEBO ŽE BYCH JEDLA JENOM ZELENINU!!!
!!!DOVOLÍM SI I ,,NEZDRAVÉ" VĚCI TYPU ČOKOLÁDOVÁ TYČINKA, BÍLÉ PEČIVO, KÁVA, HORKÁ ČOKOLÁDA, PÁREK V ROHLÍKU, VĚCI Z MCDONALDA... ALE V MALÉM MNOŽSTVÍ MAX. JEDNOU DENNĚ!!!
!!!BUDU SI PSÁT ZÁPISY PRO PSYCHIATRIČKU!!!
!!!HLADOVKU SI POVOLÍM MAX. JEDNOU TÝDNĚ!!!
!!!BUDU CVIČIT KAŽDÝ DEN AŽ NA JEDEN DEN V TÝDNU!!!
!!!TEN DEN SI UDĚLÁM ÚPLNÝ RELAX - DÁM SI KLIDNĚ I NĚCO NEZDRAVÉHO VE VĚTŠÍM MNOŽSTVÍ, PODÍVÁM SE NA SERIÁLY!!!
!!!BUDU SI S SEBOU BRÁT JENOM ZÁKLADNÍ MINIMUM PENĚZ, ABYCH NEVYHAZOVALA PENÍZE ZA JÍDLO!!!
!!!BUDU SE VÁŽIT MAX. JEDNOU TÝDNĚ!!!
!!!BUDU HODNĚ PÍT!!!
!!!POKUD SE PŘEJÍM, NEBUDU Z TOHO DĚLAT VĚDU A NORMÁLNĚ BUDU DÁL POKRAČOVAT V PLÁNU!!!
!!!POKUD ZVLÁDNU NEPŘEJÍDAT SE, ODMĚNÍM SE NÁKUPEM OBLEČENÍ ČI SLEDOVÁNÍM SERIÁLŮ!!!
!!!TRÁVIT CO NEJVÍC ČASU S PŘÁTELI!!!

vím už předem, jak to pro mě bude náročné, ale já to chci zvládnout!!!
prosím pište mi svoje připomínky klidně a nápady na zlepšení Mrkající i luv you all Líbající


Dieta topmodelek

28. října 2012 v 13:53 | Mrs. Inspiration |  healthy lifestyle
Doktorovi Pierre Dukanovi vděčí za dokonalou postavutopmodelky Gisele Bündchen a Rosie Huntington-Whitley nebo zpěvačka Jennifer Lopez. Hubnoucí guru se rozhodl podělit o rady i s normálními smrtelnicemi a prozradit, v čem spočívá kouzlo úspěchu jeho zázračné diety. A je to překvapivě jednoduché.

Něco málo o Dukanově dietě
Proces hubnutí je většinou složitý a většina z nás má problém především s udržením dosažené hmotnosti. Dukanova dieta ale nabízí jednoduchý struktorovaný plán. Má několik fází. První se jmenuje Rychlý útok a trvá dva až sedm dní. Zanechá také okamžité výsledky. V této fázi jezte bílkoviny, a to především v mase, tedy ryby, mořské plody, drůběž, vejce, šunku, ibové maso... Během této fáze byste měla vypít 1,5 litru vody denně. Ve fázi dvě přidejte do svého jídelníčku zeleninu. Opět platí, že můžete jíst, co chcete, tedy jakékoliv bílkoviny a jakoukoliv zeleninu. V této fázi budete hubnout zhruba půl kilogramu týdně. Pokračujte do té doby, než dosáhnete své vytoužené váhy. Třetí fáze se nazývá Konsolidace a slouží k zabránění jojo efektu. Můžete do svého jídelníčku přidat sýr, chleba, ovoce a sem tam i slavnostní jídlo, tedy cokoliv.
Dukanovy rady
1. Jezte hodně zeleniny
Všechny to víme, ale stejně tento krok podceňujeme. Zelenina je zkrátka důležitá - nejen že obsahuje nepřeberné množství vitamínů, zanechává v nás také dlouhodobý pocit plného břicha. Nezapomínejte ani na ovoce, konkrétně na vitamín C, který vám pomůže přežít zimu ve zdraví a pohodě.
2. Buďte aktivní
"Je důležité být aktivní, i když by se mělo jednat jen o svižné procházky. Každý den choďtě minimálně dvacet minut, každé dva dny si procházku protáhněte na třicet. Proč? Jakmile vaše svaly budou pravidelně po tuto dobu pracovat, začnou spalovat kalorie, a to ne nárazově, ale v průběhu celého dne a noci. Zároveň vyplavíte hormony štěstí, endorfiny, díky kterým se budete cítit šťastnější," říká Dukan.
3. Dopřejte si Beauty Sleep
Zkrátka se dobře vyspěte. Je dokázáno, že nedostatek spánku způsobuje přibývání na váze a že se správným spánkem klesá potřeba neustále něco jíst. "Každá hodina před půlnocí, kterou prospíte, se počítá dvojnásob. Zkuste proto jít alespoň dvakrát týdně do postele brzy," radí doktor.
4. Předpřipravte svůj žaludek
Chystáte se na party s rautem? Pak se najezte doma. V záplavě dobrot se s kručícím žaludkem neudržíte a sníte zbytečně moc chuťovek. Pokud si dáte před odchodem menší svačinku, budete schopná zaměřit se jen na dobroty, které vaší postavě neuškodí - maso, lososa, krůtu a oříšky. Každopádně se vyhněte sladkostem.
5. Pijte chytře
"Když si vyrazíte ven, držte se dál od sladkých koktejlů avsaďte na víno nebo destiláty se sodou. Nejlepší alkohol je víno a nejlepší víno je červené. Mezi destiláty je nejlepší vodka se sodou, ledem a plátkem citrónu," vysvětluje doktor Dukan.
6. Zpomalte
Stolujte pomalu - začněte aperitivem, potom snězte maso a zeleninu. Všechno zapíjejte vodou a alkohol si dejte až po večeři. Hlavně pomalu!
7. Hydratujte
Pokud pijete alkoholické nápoje, ke každé skleničce byste měla vypít dvě sklenky vody. Ráno to oceníte. Přes den vypijte 1,5 až 2 litry tekutin, především minerální vodu a bylinné nápoje.
8. Zkuste sedmidenní detox
Potřebujte se po Vánocích zbavit přebytečných kil nebo jen pročistit tělo? Vyzkoušejte detox. První den přijímejte jenbílkoviny - libové maso, ryby, mořské plody, drůběž, vejce, šunku a dva litry vody. Druhý den přidejte zeleninu a třetí dva kusy ovoce. Čtvrtý den jezte to samé co třetí, ale snězte navíc dva krajíce celozrnného pečiva. Pátý den si můžete dát porci sýra, asi 40 až 50 gramů, a šestý už můžete sníst porci těstovin nebo rýže. Celý týden se snažte vyhnout alkoholu. Poslední den si udělejte radostjakýmkoliv jídlem. Musíte se přece trochu rozmazlovat!
9. Nehladovte
Důležitým bodem celého plánu je nikdy nemít hlad, tedy nenutit vaše tělo ukládat tukové zásoby, kdykoliv mu dáte najíst. Tajná ingredience Dukanovy diety? Oves. Je bohatý na cukry a bílkoviny, jeho hlavní výhodou je ale rozpustná vláknina. Ta absorbuje vodu ve střevě a zvětší se asi dvacetkrát. Dosáhnete tak pocitu sytosti na dlouhou dobu.


krása, co bolí

28. října 2012 v 11:12 | Mrs. Inspiration |  Jídelníčky
a ted nemluvím o fyzické kráse.
ráno vstanu a podívám se z okna, překrásný výjev nádechu vánočního očekávání. nesmělá vrstvička sněhu na poli, na střechách věčných domů a v dálce epicky zakrývající kontury baziliky. automaticky mi naskočí představa postávání v zimě u stánků s punčem, nekonečných večerů s filmem a koledami... je to tak krásné, neuchopitelné... navzdory komerci Vánoc, tahle láska přetrvává... nedokážu to. je to tak krásné, až to bolí. myslím na Něj, všechno ve mně pláče. zalízí se mi do morku kostí. ta bolest. že nejsem schopná procitnout ze sna. nemůžu se upnout na utopický obraz milování u ohně za zvuku nadpozemské hudby. je tu jen prázdnota.
možná si řeknete, že bych se měla hlavně líbit sama sobě ale mně je to tak líto, když nemám nikoho, kdo by to ocenil. bojím se, že už se třeba nikdy nezamiluju. ne takovým tím osudovým způsobem. kdy mi ON bude připadat naprosto dokonalý a já po něm budu toužit každou částečkou těla. jak mi někdo mohl takhle ublížit??? jsem na všechno tak sama. pořád se opakuji... ale je to ve mně tak hluboce vpáleno...
se slzami v očích, jsem šla zase sněhem domů. prázdno. ticho. zima. život se opakuje. jen ta bolest zůstává. reminiscence na polibky. reminiscence na zamilovanost. reminiscence na reminiscenci toho, co není. přehnaně citlivá. dětská. ve špatném těle.

ale jsem tak ráda, že mám tenhle blog. miluju psaní, komentování a vůbec... miluju vás všechny Líbající


jídlo:
-

pití:
káva s mlékem, voda, ovocný čaj

sport:
port de bras

Jessica Hart

26. října 2012 v 21:49 | Mrs. Inspiration |  Thinspiration
Jessica Hart Swimsuit model Jessica Hart attends the launch of Sports Illustrated's 2009 Swimsuit Issue at Prana on February 11, 2009 in New York City. (Photo by Stephen Lovekin/Getty Images for Sports Illustrated) *** Local Caption *** Jessica Hart

Jessica HartJessica Hart


Jessica Hart - 2009 Sports Illustrated ModelsJessica Hart Hair


Jessica Hartvyvolává ve mně úplně lesbický choutky S vyplazeným jazykem

tak jak je to s tím ,,hřešením"?

25. října 2012 v 23:15 | Mrs. Inspiration |  healthy lifestyle
nedávno jsem četla článek o závislosti na sladkém a jak se jí zbavit. dost razantně tam sepsuli celkově jezení potravin, které jsou nutričně pro tělo nepřínosné - např. čokoláda, chipsy, pizza,... že je tělo nepotřebuje a mi bychom se měli této závislosti zbavit pro celý život. prý už po 21 dnech odpírání si zvykneme na tuto rutinu a bude pro nás mnohem jednodušší nepodléhat. ale já se ptám? copak jsme roboti, dodržovat celý život jenom to, co se má? a když si tedy občas povolím něco nezdravého, uvrtá mě to znovu do stereotypu a oslepené chuťové pohárky budou chtít víc a víc?
nechci se přejídat ale ani jedna cesta mi dlouhodobě nepomohla. tak jak? máte nějaký nápad? Usmívající se


Naomi Campbell

25. října 2012 v 23:09 | Mrs. Inspiration |  Thinspiration
naomi campbell 2012 model pic Naomi Cambell Posed For Spring 2012 Robert Cavalli, She Still Got It [Photo]

Naomi Campbell


trošku jsem to přepískla XD

25. října 2012 v 22:52 | Mrs. Inspiration |  me
ze začátku to bylo naprosto dokonalý. v klídečku, vychlámaná, nic nebyl problém. potkali jsme v parku dva kluky, co jsou tu na výměně z venezuely (asi přijeli kazit český holky Smějící se) bílý víno, vodka, energeťák a šumivý víno. to se mi potom taaaaaaaaak vymstilo S vyplazeným jazykem hlavně kámoška do mě pořád valila, jak to musím táhnout do hlavy. no samozřejmě, že jsem to chtěla mít co nejlepší. popotáhla jsem si asi čtyřikrát, tudíž jsem porušila všechna doporučení ohledně užívání travky.
došly jsme do klubu, tancovala jsem, pak jsem si sedla. všechno se motalo ale takovým perfektním způsobem. pohyb kolem mě jsem vnímala zpomaleně ale i hudbu...tak nějak rozkouskovaně, víc jsem si všímala detailů, perfektní!!! potom jsme šli nahoru, fotili se s Rockym z Hotelu Paradise. ne že bych byla jeho fanynka, jenom tak z prdele Smějící se
najednou jsem potřebovala nutně na záchod a tam už to ze mě letělo ven. vůbec to nebylo tak fajnový jako předtím. i ta hudba byla najednou děsivá, hlučná, nepříjemná. byla jsem úplně v prdeli. pociťovala jsem jeden velký nekonečný hnus a bála se, že už to snad nikdy neskončí. proč si tak ubližuješ, říkala jsem si.
ležela jsem tam, seběhli se kolem mě lidi, hladili mě po vlasech, litovali mě... já pozorovala v tom ztroskotaleckým stavu děvky, co si jedna kopírující druhou v řadě za sebou upravovali svoje nic neříkající líčení. kurevský sukně, výstřih. závidím jim? Překvapený
pak jsem se vypotácela ven, kde jsem opět grcala. no a samozřejmě že tam byl můj spolužák. aaaaaaaaargh poslední člověk, kterýho bych tady chtěla potkat. ale tak když trapas tak pořádně, že ano? Úžasný spolužačka mi zavolala taxíka, tak tak bez poškození taxíku jsem dojela dmů. pár minut se prala s klíčema a skučící jsem ještě zvládla dotáhnout lavor k posteli. tam jsem to už opravdu zalomila. no naštěstí dneska už mi bylo jenom trochu nepříjemně od žaludku. nedokázala jsem pořádně nic pít. všechno mělo takovou hnusnou pachuť. i voda, kterou normálně můžu v jakémkoli stavu.
chtěla bych být ztotožněná s názorem, že ve svých 18ti letech mám ještě ledacos před sebou a přece se teď nebudu na nikoho upínat, ale já to tak nikdy neměla. vždyť mě už snad ani ten sex nechybí (i když to bych se asi zase přeceňovala). mnohem horší je pro mě, že mi třeba za celý den nikdo nenapíše smsku, nemám s kým sdílet každodenní maličkosti, s kým večer usínat, na koho se ráno těšit, kvůli komu se zvelebovat. single život mě taaaaaaaaak nebaví. a tak jsem zkažená.
potom za mnou na brigošku přijela kámoška, nejvíc jsme se nachlámaly, mám pocit, že ze mě ta travka ještě tak úplně nevyprchala Smějící se tlemila jsem se úplně všemu,. hlavně představě, co by na ten bordel řekl šéf, kdyby přijel, zašly jsme na pizzu a ,,pro změnu" polemizovali na téma, jak je náš život zkurvený. vážně si myslím, že se něco změní, když zhubnu? já myslím, že určitě. zvedne se mi sebevědomí a budu spokojená aspoň v jedné živtoní oblasti.
a na závěr prosím jedna písnička, která perfektně vystihujete zkušennosti posledních 4 měsíců. dobře poslouchejte a počkejte až do konce Mrkající


Gisele Bundchen

24. října 2012 v 20:03 | Mrs. Inspiration |  Thinspiration

jedna velká závist, nemám pravdu? Mrkající

all night long

24. října 2012 v 19:36 | Mrs. Inspiration |  me
tak dneska vyrážíme večer za zábavou. v klubu bude italská party i s benem cristovaem. nakoupily jsme si víno, vodku a půjdeme chlastat předtím asi do parku. a co víc... poprvé v životě zkusím trávu. jsem moc zvědavá, potřebuju nutně únik z reality!!! Úžasný
nevím, do kolika tam budu, ale každopádně zítra jdu ráno na brigádu. bude tam nejspíš zase V., tak jsem zvědavá, jestli navážeme na naše nedělní dobrodružství.
vezmu si flitrovanou černou sukni, černé tílko, podpatky a červenou růži do vlasů a budu prostě kunda, navzdory kilům navíc. tahle noc musí stát za to Mrkající


my ,,little" eternal problem

23. října 2012 v 17:52 | Mrs. Inspiration |  me
hned když jsem se kamarádce svěřila, že mám ten samý problém jako ona, řekla mi:
S jednou věcí se smiř. Tohle se ti stane ještě tisíckrát. Nepátrej po důvodech. Nauč se tomu hlavně předcházet.

Nikdy bych nevěřila, jakou měla pravdu Zamračený

Protože tahle cesta nikam nevede,
protože jsem vždycky potom stejně nasraná,
musím se s tím svinstvem skrývat před světem.
Protože až ho zase uvidím,
chci být ta největší kunda,
aby po mně toužil
ne aby se odvolával na vzácnost našeho přátelství.
Ztratím se v těch svetrech XXL a potom vyletím jako motýl.
Nemusím být dokonalá ve škole
ale tohle je prostě můj cíl,
být skinny bitch a vykouřit všem kouzelným klukům.
Líbat se s V., hulit s ním trávu,
zatímco už několikátý den nežeru.
A potom jet za D. do Prahy,
spát u něho v tom maxi svetru,
povídat si donekonečna anglicky,
mazlit se a milovat, milovat, milovat!!!
Protože to potřebuju,
protože chci někoho pro lásku,
někoho, kdo mě bude škrábat po zádech,
hladit ve vlasech,
dávat mi motýlí polibky
a vtiskne mi iluzi,
že jsem ta dokonalá dívka jeho života.
It´s simple
I´ll starve to be enchanting Líbající


a tady je můj seznam PRO a PROTI přejídání, který jsem psala asi tak před rokem

DŮVODY PRO VYLÉČENÍ:
nechci se cítit jako nafouklý balón
zmizí otravné problémy se zažíváním
budu se moct efektivněji věnovat cvičení
nebudu tak unavená
budu moct nosit upnutá trička
zvětší se mi sebevědomí
získám více času, zvláště večer - na plnění domácích úkolů a sledování seriálu
nebudu se probouzet nechutně zpocená
nebude mi zběsile bít srdce
přestanu ohrožovat své zdraví - cholesterol, cukrovka, vysoký tlak, obezita, infarkt, ...
zmírní se úzkostné a depresivní stavy
zhubnu
budu se cítit lépe ve vlastním těle
rodiče mě přestanou pozorovat a hlídat
nebudu v zajetí jídla
nevyslechnu si uštěpačné poznámky o mém přibírání
nebudu se muset skrývat
ušetřím peníze
zlepší se mi koncentrace
nebudu se stydět vysléct

DŮVODY PRO PŘEJÍDÁNÍ:
můžu ukojit všechny své chutě na sladké a jiné nezdravé potraviny, které si běžně nedopřávám
jídlo představuje takovou zábavnou hru (např. hledání čokolády ve skrýších)
ve chvílích nacpávání se nemusím řešit žádné jiné problémy ani povinnosti
baví mě rozmanitost sladkostí


ale nejvíc ze všeho: THERE IS NEVER A GOOD ENOUGH REASON TO BINGE!!! NEVER!!!zalezu si do postele a do středy nevylezu =(

22. října 2012 v 22:36 | Mrs. Inspiration |  me
víte, co je nejhorší? když už vás vaše závislost na jídle začne natolik ovlivňovat, že musíte nejen překopat své volnočasové aktivity, ale nemůžete jít třeba ani do školy. já se taaaaaaaaaaaak přežrala, že je mi neskutečně blbě. nejradši bych si zalezla do postele a zůstala tam třeba měsíc. za tu dobu bych zhubla obroské množství kilo a utekla bych okolnímu světu.ala jse ms
a uvěřáte mi, když vám řeknu, proč se to stalo? vzala jsem si na cvičení příliš upnuté tričko, takže se mi rýsovaly faldy na břiše. řekla jsem si, že takhle na to druhé cvičení v žádném případě nemůžu jít.
moje myšlení se sklouzlo na to, že teď teda budu mít večer relativně volno a začala jsem si vymýšlet, co bych si mohla koupit domů na přežer. byla jsem v mekáči a pekárně. fuuuuuuuuuuuj ty věci byly taaaaaaaaaaaak nedobrý Křičící
je mi šíleně špatně, vzala jsem si projímadlo a mamce jsem řekla, že mi není moc dobře, že nevím, jestli budu moct jít zítra do školy. no nepůjdu tam!!! kurva strašně mě to sere!!! jak se vymanit z tohoto kolotoče??? Plačící

všude jenom samí zasraný jídlo. občas si přeju abych byla radši závislá třeba na cigaretách nebo internetu. ale tohle ne!!!!!!


sweet day

22. října 2012 v 15:59 | Mrs. Inspiration |  Jídelníčky
tak dneska jsem teda nakecala mamce, že máme na 10 (vůbec nic nepoznala) a ještě hoďku jsem byla v knihovně, protože jsem nechtěla, aby bylo nápadný, že jdu hned po písemce do školy. psali jsme stejně ze semináře ze svs (společensko-vědní seminář) a tam jsem napsala úplně všechno, takže zas takový lajdák nejsem. prostě ta čeština se nedala za boha naučit S vyplazeným jazykem po škole jsme šly s kámoškou do cukrárny si osladit život. ničeho nelituji, mám to tak v plánu, že si vždycky v pondělí něco dobrého dopřeju (pomiňme skutečnost, že i přes týden jsem si místy dost dopřávala Šlápnul vedle)
no za chvilku vyrážím na hip-hop, potom ještě na jedno cvičení. večer si doma pustím seriál a půjdu spát už dosti vytrávená jako poslušná holčička Smějící se

jídlo:
sn palačinka s džemem, ovocný tvaroh
ob pórková polévka, slepice na paprice, těstoviny, mléčný řez
sv pařížský rohlíček, dortík lesní směs, jahodový koktejl
v -

pití:
voda, zelený čaj, ovocný čaj

sport:
HIP-HOP + total body fit (3 hodiny)


doufám, že mě za tento obrázek nezabijete. mini provokace S vyplazeným jazykem

co pít při shazování kil

21. října 2012 v 23:55 | Mrs. Inspiration |  healthy lifestyle
Častým chytákem jsou například nápisy typu: stoprocentní džus bez cukru. Výrobce tím chce říct, že džus nedoslazoval řepným cukrem. Džus však obsahuje cukr z ovoce a někdy ho obsahuje opravdu hodně. Může v něm pak být víc energie, než-li je třeba v klasické Coca Cole, Pepsi Cole nebo dalších kolových nápojích, o kterých je chronicky známé, že mají dost kalorií.
Podle programu e-kalkulkačka (najdete ho na www.flora.cz) mívají kolové nápoje zhruba 1600 - 1900 kJ na litr. Stoprocentní džusy bez cukru však mohou obsahovat 2000-2500 kJ na litr, i když na rozdíl od kolových nápojů obsahují alespoň vitamíny.
Abychom ta čísla chápali správně, připomínám: příjem 8 - 10 000 kJ denně nám obvykle umožní držet si stálou váhu, omezit ho na 6 -7 000 kJ musí většina z nás na nějakou dobu po shození kil. Pokud chceme hubnout, musíme ho snížit na 6000 kJ a někteří dokonce na 4000 kJ. Jíst méně, to představuje zdravotní riziko. Je to možné jen pod dozorem lékaře. Jinak riskujeme nedostatek některých základních živin.

Nejlepší jsou neslazené vody

Že není džus jako džus, o tom svědčí ty, které mají pouze 600 - 700 kJ na litr, mošty s 900 kJ nebo light verze nápojů s umělými sladidly, které nemají téměř žádné kalorie. Klasickým příkladem jsou Coca Cola a Pepsi Cola light nebo jiné light verze hodně slazených nápojů.
Mezi málo známými nápoji s vydatnou náloží kalorií najdete na e-kalkulačce fantu (různé druhy mají 1700-2200 kJ na litr), 7 UP-Seven (1900), Top Topic (1850) nebo tonic (1700). Ale také dost sladké cappy (kolem 1800 kcal) nebo kubíka (1700-2200).
Podobné je to i s energetickou hodnotou klasických limonád, obvykle hodně slazených. Většinou se blíží ke 2000 kJ na litr.
Stejně jsou na tom i ledové čaje a některé běžné džusy, zejména ty s banánem. Pro srovnání, 150 g smaženého vepřového řízku z prorostlé kýty má kolem 2000 kJ.

Nejlepší je voda a ovocný nebo bylinkový čaj

Je sice pravda, že řada z těchto nápojů se neprodává v litrovém balení, ale po menším množství (dvě tři deci). Přesto je dobré vědět, že patří k nápojům, které mají vysoký obsah kalorií. Při hubnutí je proto ideální pít neslazené balené vody. O těch s bublinkami si někteří odborníci myslí, že nás mohou nadýmat a také to, že dřív uhasí naši žízeň, a my budeme pít méně, než bychom měli. Jiní považují tyto názory za přehnané.
Specialisté se naopak shodují, že minerálky s vysokým obsahem sodíku (Poděbradka, Hanácká aj.) zvyšují riziko hypertenze a pomáhají v těle zadržovat vodu, tedy ztěžují hubnutí. Bývají však vhodné ve vedrech a po sportování, při kterém jsme se hodně potili. Špatné nejsou při hubnutí ani ovocné a bylinné čaje. Ochucené balené vody mívají mezi 650 kj a 900 kJ na litr, což není mnoho, ale také ne úplně málo.
"Praktickým řešením může být to, když si džus, slazenou minerálku nebo víno hodně rozředíme neslazenou balenou vodou," navrhuje Pavel Suchánek z Fóra zdravé výživy. "To je důležité i kvůli tomu, že hodně sladké nápoje rádi pijeme pořádně vychlazené. Pak ale necítíme, jak extrémně sladké jsou. Naši žízeň nezmírní, spíš zvýší. Klasickým případem jsou kolové nápoje. Zbytečně jich pak vypijeme příliš mnoho."

Bomby v silném a sladkém alkoholu

To, že po alkoholu nebudeme zrovna hubnout, většina lidí tuší. Ovšem spousta z nich si už nedokáže uvědomit, jakou silnou kalorickou municí jsou pro nás například destiláty a zejména sladké likéry nebo alkohol podobného charakteru.
Ale vezměme různé druhy alkoholu popořadě. Litr dia piva má 1150 kJ, pivo světlé 10° 1300, pivo světlé 12° 1400 a pivo 10° tmavé dokonce 2100. To je zajímavý údaj. Černé pivo pijou rády ženy. Pokud chtějí hubnout, měly by ho vynechat nebo aspoň vyměnit za světlé, které má skoro polovinu kilojoulů. Suché bílé a červené víno mívají 2260-2750 kJ na litr, bílé sladké 4000, šumivá vína od 3200 do 4500, vermuth suchý a sladký 5000-6400.
Z hlediska kalorií je to však jenom laškovná předehra. V Tequile je 9000 kJ na litr, čtyřiceti procentní destiláty mají kolem 9000 - 11 500, whisky zhruba 10 000, grappa asi 10 500. Kávový likér obsahuje 11 200 kJ, vaječný koňak 12 000, curacao blue 30 % spolu s becherovkou 13 000. Banánový likér 30procentní obsahuje 13 500 kJ a maraschino, také 30procentní, dokonce 14 000 kJ.
Zajímavá je i matematika kolem alkoholu. Když si posedíme s kamarády a ke třem pivům si dáme nakládaný hermelín a pak ještě malou misku oříšků (50 g), zkonzumovali jsme přes 6600 kJ. Tedy víc, než je celodenní maximum.

Přestanou se ovládat a sežerou kde co

Novináři často píší o pozitivních účincích umírněného pití piva a vína na lidský organismus (1 až 2 piva nebo 2 až 4 deci vína pro muže a polovina těch dávek pro ženy). Háček je, jestli opravdu zůstane jen u těchto dávek.
"Například pivo obsahuje hořčiny, které podporují tvorbu trávicích šťáv a tedy i chuť k jídlu," upozorňuje Pavel Suchánek. "Navíc má vysoký glykemický index, takže snadno vyvolá i hlad."
Když ještě za minulého režimu dělali vědci výzkum mezi dělníky v pivovaru v Plzni, zjistili zajímavou věc. Spousta zaměstnanců, která s chutí pila plzeňské, neměla nadbytečná kila vysloveně z piva, jak se tradovalo, ale spíš z jídla s vysokým podílem živočišných tuků. Pořádnou chuť na něj obvykle dostali po několika pivech.
Je tedy otázka, jestli je rozumné navrhovat lidem, kteří hubnou, aby si dopřáli svůj oblíbený alkohol s tím, že by neměli vypít víc než třetinku piva denně nebo jednu až dvě deci vína denně. Alkohol snižuje u většiny z nás zábrany. Pak často nezůstane u třetinky nebo dvou deci alkoholu. Ale ani u předepsaných dávek jídla. Jakmile se přestaneme ovládat, splácáme v krizi kde co.
V jiné podobě to znají milovníci čokolád. Dát si jednu dvě kostičky čokolády, to jsou pro mnohé z nich spíš muka než odměna. Často to nevydrží a slupnou celou tabulku.

Čtěte údaje na obalu

Když se podíváme do různých tabulek s energickou hodnotou potravin a nápojů, snadno najdeme trochu rozdílné údaje. Hlavní energetické bomby z nich však vyčteme dost jasně.
"Nejspolehlivější způsob, jak přesně zjistit množství energie v určitém nápoji, je ten, že se podíváme na obal," říká Pavel Suchánek. "Většina výrobců ji na něm uvádí, včetně složení potraviny. Pokud to ale někdo z nich neudělá, jeho výrobek nekupujme. Nejde o nic menšího než o naše zdraví."

Co všechno zlepší dostatek tekutin

I lidé, kteří nehubnou, by denně měli vypít 2-3 litry vody. "Organismus totiž reaguje na jejich pokles velmi citlivě," říká Pavel Suchánek. "Zhorší se řada jeho funkcí. Většinu lidí však nenapadne, že třeba bolest hlavy zavinil právě nedostatek tekutin."
Spousta žen, která začne dostatečně pít až ve chvíli, kdy si na jaře dopřeje populární očistnou kúru z bylinných čajů, často překvapeně zjišťuje, co všechno se jim zlepšilo. Některé přestane bolet hlava, lépe se soustředí na práci a nereagují tak zlostně. Dalším se vyčistí pleť nebo ustoupí ekzémy, jiným se zmírní, případně zmizí bolestivá menstruace atd.
Podle výzkumu Státního zdravotního ústavu pije málo hodně školáků a zejména učňovské mládeže, ale také většina žen středního a vyššího věku.

Káva čaj a alkohol se do pitného režimu nepočítá

Pití však není důležité jen pro optimální chod našeho organismu, ale i pro naši psychiku. Řada lidí bývá, zejména na začátku hubnutí, napjatá a podrážděná. Nedostatek tekutin může tento stav jenom prohloubit.
Do tekutin, tedy těch 2-3 litrů denně, můžeme počítat vodové nepřesolené polévky a zeleninové saláty (řekněme 0,25-0,5 l denně). Naopak do nich nelze započítat kávu, černý a zelený čaj nebo alkohol včetně piva. Kofein, tein i alkohol působí totiž močopudně, takže nás o tekutiny spíš připraví, než že by je nám dodaly.

moje pro ana hudba

21. října 2012 v 23:52 | Mrs. Inspiration |  o ppp
ráda bych tu uveřejnila písničky, které z nějakého neznámého důvodu mi hodně pomáhají, když je poslouchám motivovat se do hladovek a jiných striktních pro ana ežimů. poslouchala jsem některé z nich i v době největší anorexie

ano, přemožená

tahle je tak jemná a snová

zrovna vycházela její deska Blackout, když se u mě začala projevovat Ana, tak možná proto


stejně zoufalá jako já

to snad ani netřeba komentáře Mrkající

nejlepší snídaně proti celulitidě

21. října 2012 v 23:45 | Mrs. Inspiration |  recepty
Stop celulitidě! Teď máte šanci
aktualizováno 02.06.2012, 00:00 | Krasna.cz/trm
Krémy, masáže, lymfodrenáže, séra, cviky... Proti celulitidě existuje řada pomocníků. Víš, že k hladké pleti bez ďolíčků se můžeš i projíst? Začni hned odrána.
Strava je jeden z důležitých faktorů, které ovlivňují kvalitu naší pleti a správné fungování lymfatického systému. Pokud se chceš zbavit ďolíčků na stehnech a zadečku, nespoléhej se jen na cvičení, pitný režim a speciální masáže, ale také na úpravu jídelníčku.

Na snídani záleží

Vyvážená snídaně je důležitá. Správnou stravou hned ráno nastartuješ metabolismus, což je pro boj s celulitidou zásadní. Důležité je ale jíst jen to, co ti pomáhá.

Co ne!

Jednoduše to, co škodí tvé postavě. Takže mastné, tučné, hodně slané a smažené nemá šanci. Také pozor na hotovky, které obsahují mnoho éček, soli, glutamátu a konzervantů.

Vyhlas stopku uzeninám. Taková porce soli a tuků ke kráse tvé postavy nepřispěje.

Zapomeň na příliš tučné mléčné produkty, smetanové jogurty, plnotučné mléko, tučné sýry. Ty zhoršují celulitidu a mohou i za faldíky na břiše.

Rafinovaný cukr by na tvém stole neměl mít místo. Ani k oslazení čaje či kávy, ani v podobě sušenek či sladkého pečiva. Obecně bílé pečivo není pro náš organismus bohužel nijak prospěšné a může i za pomerančovou kůži.
Co ano!

Většina z nás se bez pečiva neobejde. Nemusíš se ho vzdávat úplně, jen zkus zdravější variantu. Kukuřičný chléb je nesmírně chutný a pro celulitidu je to zabiják numero one. Celozrnné pečivo ti dodá vlákninu, která je také potřeba.

Co na chleba? Odtučněné mléčné produkty nejsou zapovězené, takže polotučné mléko nebo nízkotučný sýr klidně můžeš (máslo ale raději nahraď rostlinným, které obsahuje omega-3 mastné kyseliny). Už asi ale zkusila alternativu ze sójy (sýr, jogurt)? Je chutná a v boji proti celulitidě účinnější.

Ovoce a zelenina, ta na tvém talíři rozhodně nesmí chybět. Nejlepší je mrkev, ředkvičky, salát a zelí, z ovoce banán, jablko, mandarinky, ananas, papája, broskve, grepy, kiwi a meruňky.

Také si dopřej ořechy (zejména mandle), sladký med a voňavou skořici.
Pitný režim. Denně máš vypít až tři litry, začni tedy už při snídani. Zelený čaj nebo čistá voda jsou nejlepší, metabolismus nastartují i ovocné či zeleninové šťávy. Pokud už ráno piješ sladké limonády, zkus se tohoto zlozvyku zbavit. Množství cukrů a éček se podepíše na tvé postavě i kvalitě pleti.

Bonusový trik? Pokud jsi milovnice kávy a zvládneš vydržet ledovou sprchu, dopřej si oboje hned po ránu. Kombinace kofeinu a masáže studenou sprchou je pro ďolíčky na stehnech zabijácká.